BabyTrend.ee - esindaja seotud lasteriiete tootmisega Taani ettevõtte – UTOFT KIDS GROUP A/S (www.utoft.as).

Idee luua lasteriided tekkis meie peres pärast lapse sündi. See on väike perefirma. Meil tekkis probleeme ilusate, kvaliteetsete lasteriiete ostmisega. Ükskord, täiesti juhuslikult, me ostsime lasteriiete komplekti Euroopa brändi FIXONI (www.fixoni.dk). Hiljem see lasteriietus muutus lemmikuks, mitte ainult meile vaid ka meie väikesele lapsele.

Firma  UTOFT KIDS GROUP asutati 1965. aastal. Firma UTOFT KIDS GROUP missioniks: püsivalt töötada välja ja toota kvaliteetseid lasteriideid. Kõiki mudeleid ühendab funktsionaalsus, lai valik riideid ja jalanõusid, mida armastavad lapsed, aga ka nende vanemad. UTOFT KIDS GROUPi peamine panus on mudelite kvaliteedil ja mugavusel. Järjepidevalt arendatakse oma konseptsiooni, UTOFT KIDS GROUP on tuntud kogu Euroopas kui kõrgekvaliteedilise lasteriiete ja jalanõude tarnija.

Eredad värvid, pehmed materjalid, suur valik toodanguid- see iseloomustab brändi FIXONI. Laps assotsieerub liikumisega. Lapsed peavad roomama, kõndima, sõitma jalgrattaga. FIXONI kollektsiooniga tahame teie lapsele anda võimaluse mängimiseks, pakkudes paremat kvaliteeti ja mugavust. Iga kollektsioon FIXONI riietusese on välja töötatud praktiliste avavustega, mis teevad selle kergemaks teie jaoks- vanematele, ja samal ajal kindlustab teie lapse jaoks suurema paindlikkuse. Funktsionaalsus ja liikumisvabadus koos kujundusega- on skandinaavia lasteriiete priariteet.

Esimene FIXONI kollektsioon lasti välja 1992. aastal. FIXONI mudelites nõutakse, et lasteriietus hoiaks vormi ja värvi ka pärast pesu. Loomulikult kogu firmatoodang vastab Euroopa Liidu normidele ja ei sisalda lisandeid mürgiliseid  AZO värvaineid ja nikli metalldetailides. UTOFT KIDS GROUP on Euroopa tarnimis liige  (BSCI), millel on kindel reeglistik ja standardid, mis garanteerivad, et töötajaid tootjamaalt kontrollitakse nõutaval tasemel.

FIXONI Babytales – see on riietus lastele vanuses 0-2, toodangu mõõtmed 50-92 sm. FIXONI Babytales, UTOFT KIDS GROUP tahab osa võtta lapse esimese aasta elust. Lapse esimene aasta on täidetud huvitavate tegevustega ja momentidega. Kollektsioon sisaldab nii klassikalist, kui ka kaasaegset toodangut. Teil on alati võimalus valida suure hulga mudelite seast, te saate valida traditsioonilise/ neutraalse vahel, roosa/ helesinise vahel või eredates värvides toodangut. Ühtne on valikus materjalide tugevus ja mugavus. 

FIXONI Babytales – ME TERVITAME LAPSI MEIE MAAILMAS!