BabyTrendi’st tellides on Teil erinevad võimalust, kuidas pakk kätte saada:

1. Pakiautomaadist Itella SmartPOST

2. Pakiautomaadist Omniva (Post24)

3. Väljastuspunktist DPD Pakipood

4. Kuller DPD toob koju

 

Pakiautomaat SmartPOST või Omniva (2,90 €). Mugav, kiire. NB!!! Tasuta transport ostudel alates 50€.

SmartPOST  ja Omniva pakiautomaadid asuvad üle Eesti erinevates kohtades ja seda paki kohaletoimetamise viisi kasutades saate valida endale kõige mugavama automaadi asukoha.

Kui soovite paki saada kätte järgmisel päeval, siis peate ostu BabyTrendis sooritama tööpäeval (E-R) enne kella 15:00. Sel juhul jõuavad pakid eeldatavalt sihtkohta juba järgmisel päeval. Kui sooritate ostu pärast kella 15:00, jõuab pakk valitud automaati ülejärgmisel tööpäeval. Reedel pärast kella 15:00, laupäeval, pühapäeval ja riiklikel pühadel sooritatud ostud toimetatakse automaatidesse ülejärgmisel tööpäeval.

Paki kättesaamine - 

Kohe kui pakk on jõudnud sihtkohta pakiautomaati, saadetakse tellimuses märgitud mobiiltelefonile SMS-teade kogu vajaliku infoga paki kättesaamiseks. Seejärel on tarvis minna automaadi juurde ja sisestada puutetundlikul ekraanil SMS-is sisaldunud uksekood. Selle peale avaneb õige kapiuks ja pakk ongi käes! Pakile peab järgi minema 7 päeva jooksul alates selle jõudmisest pakiautomaati.

SmartPOST automaatide asukohad ja lahtioleku kellaajad

Omniva automaatide asukohad ja lahtioleku kellaajad

DPD Pakipood väljastuspunktist (2,50 €). Pakk sobivasse DPD Pakipoodi väljastuspunktisse. NB!!! Tasuta transport ostudel alates 50€.

DPD Pakipood pakub ka mugavat ja kliendisõbralikku paki saatmise lahendust - automaadi asemel on võimalik pakk tellida sobivasse DPD Pakipood väljastuspunktisse.

Kui soovite paki saada kätte järgmisel päeval, siis peate ostu BabyTrendis sooritama tööpäeval (E-R) enne kella 15:00. Sel juhul jõuavad pakid sihtkohta eeldatavalt juba järgmisel päeval. Kui sooritate ostu pärast kella 15:00, jõuab pakk valitud automaati ülejärgmisel tööpäeval. Reedel pärast kella 15:00, laupäeval, pühapäeval ja riiklikel pühadel ostetud kaubad toimetatakse teieni ülejärgmisel tööpäeval.

Paki kättesaamine - 

Kohe kui pakk on jõudnud kliendi poolt valitud DPD Pakipood väljastuspunktisse, saadetakse tellimuses märgitud mobiiltelefonile teavitus.

 

DPD uksest-ukseni kullerteenus (5,20 €). Kui hindate mugavust ja lihtsust.

Soovite saada tellitud paki kätte kodust lahkumata? Kullerteenus toob Teie pakid eeldatavalt kohale juba järgmiseks päevaks, kui sooritate BabyTrendist ostu tööpäevadel (E-R) enne kell 15:00. Kui teete ostu pärast kella 15:00, jõuab pakk teie ukse taha ülejärgmisel tööpäeval. Reedel pärast kella 15:00, laupäeval, pühapäeval ja riiklikel pühadel ostetud kaubad toimetatakse teieni ülejärgmisel tööpäeval.

Paki kättesaamine - 

Saadetis edastatakse paki saajani sinna, kuhu ta on selle tellinud. Vahet pole, kas tellid selle koju või töö juurde! Kullerteenust valides saate valida ka ajavahemiku, mis kell soovite pakki kätte saada. Saadetise üleandmise päeva hommikul saadetakse tellimuses märgitud mobiiltelefonile SMS täpse kellaajaga. Kuller helistab kliendile 15 minutit enne kohale jõudmist.

Paki kättetoimetamise täpsus on DPD teenuse puhul +/- 30 minutit. Kui esimesel korral ei õnnestu pakki kliendile üle anda lepib kuller vajadusel kokku teise aja.